Više

  Uspješna policijska akcija

  Najčitanije

  Policijski službenici Uprave policije MUP-a Županije Posavske su, nastavljajući preventivno-represivne aktivnosti na suzbijanju kriminaliteta droga, danas (29. prosinca 2023. godine), temeljem naloga Općinskog suda u Orašju, izvršili pretragu S.G. rođena 1988. godine, nastanjena u Brčkom kao i osobnog vozila koji je imenovana koristila kojom prigodom je pronađeno 55 grama bijele praškaste materije koja svojim izgledom podjeća na opojnu drogu kokain i 216 grama zelene biljne tvari koja svojim osobinama podsjeća na opojnu drogu marihuanu.
  Pronađene tvari su privremeno oduzete dok je imenovana S.G. uhićena te se nad istom, pod nadzorom nadležnog tužiteljstva, provodi kriminalističko istraživanje. Policijski službenici će i u narednom periodu nastaviti s aktivnostima na otkrivanju kaznenih djela zlouporaba droga te se ovim putem zahvaljujemo građanima na uspješnoj suradnji, izvijestio je glasnogovornik MUP-a ŽP Zdenko Ćubel.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti