Više

  Veleposlanstvo Švicarske objavilo javni poziv ”Grant za male projekte 2019.-2022.”

  Najčitanije

  Veleposlanstvo Švicarske u BiH objavilo je javni poziv ”Grant za male projekte 2019.-2022.”. Prihvatljivi projekti moraju biti inovativni, manji i socijalno, ekonomski, ekološki i politički relevantni. Postoji značajan potencijal za dodatnu vrijednost u malim projektima kada su oni autentični i kreativni sa vidljivim utjecajima, te kada se pilotiraju nova lokalna partnerstva. Osim toga, oni mogu djelovati kao pokretači za otkrića novih ideja ili pristupa, navedeno je u javnom pozivu. Veleposlanstvo se fokusira na pružanje podrške projektima u svim geografskim područjima BiH.

  Cijeli javni poziv ”Grant za male projekte 2019.-2022.” možete pogledati ovdje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti