Više

  VII. sjednica Skupštine Županije Posavske

  Najčitanije

  Skupština Županije Posavske na VII. redovitoj sjednici, održanoj 14.11.2019. godine u Domaljevcu razmatrala je i usvojila Zakon o zaštiti od požara i vatrogastvu Županije Posavske i Odluku o pristupanju izradi Prostornog plana Županije Posavske za razdoblje 2019.–2039. godine.

  Zastupnici su primili k znanju i sljedeće informacije: Informacija o Dokumentu okvirnog proračuna Županije Posavske za razdoblje 2020.-2022. godina, Informacija o stanju sigurnosti prometa na cestama Županije Posavske za 2018. godinu i Informacija o stanju javnog reda i mira u Županiji Posavskoj za 2018. godinu.

  Na ovom zasjedanju zastupnička pitanja postavio je zastupnik Drago Zečević.

  Dana 13.11.2019. godine svoje V. sjednice su održali skupštinski odbori: Odbor za Ustav, Poslovnik i zakonodavstvo, Odbor za gospodarstvo, financije i proračun i Odbor za društvene djelatnosti. Odbor za Ustav, Poslovnik i zakonodavstvo, na održanoj sjednici, utvrdio je Pročišćene tekstove Zakona o osnovnom školstvu i Zakona o srednjem školstvu, izvijestili su iz Stručne službe Skupštine ŽP.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti