Više

  VIII. sjednica Skupštine Županije Posavske

  Najčitanije

  Skupština Županije Posavske na VIII. redovitoj sjednici, održanoj 3.12.2019. godine razmatrala je i usvojila Izmjene i dopune Proračuna Županije Posavske za 2019. godinu, kao i Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o organizaciji i djelokrugu tijela uprave i upravnih organizacija Županije Posavske, Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o socijalnoj zaštiti i Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o zdravstvenoj zaštiti.

  Zastupnici su prihvatili kao dobru osnovu za izradu Prijedloga zakona Nacrt zakona o pružanju besplatne pravne pomoći i Nacrt zakona o održavanju zajedničkih dijelova i uređaja zgrade o kojima će se, sukladno Zaključku Skupštine, provesti javna rasprava.

  Na ovom zasjedanju zastupnička pitanja postavili su zastupnici Drago Zečević i Elvis Živković.

  Prije zasjedanja Skupštine, svoju VIII. sjednicu održala je Komisija za izbor i imenovanja.

  Dana 2.12.2019. godine svoje VI. sjednice su održali skupštinski odbori – Odbor za Ustav, Poslovnik i zakonodavstvo, Odbor za gospodarstvo, financije i proračun i Odbor za društvene djelatnosti.

  Stručna služba Skupštine

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti