Više

  Vlada ŽP kandidirala program vanjskog uređenja tehničkog bloka Županijske bolnice u Orašju vrijedan 200.000,00 KM

  Najčitanije

  U Državnom uredu za Hrvate izvan RH u Zagrebu predstojnik tog Ureda Zvonko Milas primio je predsjednika Vlade Županije Posavske Marijana Klaića sa suradnicima. Premijer Klaić upoznao je novog predstojnika Milasa sa aktualnim stanjem u Županiji Posavskoj, te prednostima i potencijalima tri posavske općine. Bila je to prilika i za razgovore o prioritetnim programima Vlade Županije Posavske.
  -Predstojniku Državnog ureda za Hrvate izvan RH prezentirali smo programe i projekte koje vodi Vlada Županije Posavske. G-din Milas je kazao kako je u tijeku raspisani Natječaj za financiranje kulturnih, obrazovnih, znanstvenih, zdravstvenih i ostalih programa i projekata od interesa za hrvatski narod u BiH, te da u tom segmentu Republika Hrvatska pomaže prioritetne projekte iz oblasti navedenih natječajem. Ispred Vlade Županije Posavske kandidirali smo Program vanjskog uređenja tehničkog bloka Županijske bolnice u Orašju čija je okvirna vrijednost 200.00,00 KM, izjavio je predsjednik Vlade ŽP Marijan Klaić po dolasku u Orašje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti