Više

  Vlada Županije Posavske, besplatni udžbenici za prvašiće

  Najčitanije

  ORAŠJE – Vlada Županije Posavske prihvatila je prijedlog Dokumenta okvirnog Proračuna Županije Posavske za razdoblje 2016-2018.g., kao prvu fazu u proračunskom ciklusu 2016-18.g. Time je Vlada odobrila ukupna proračunska ograničenja za narednu godinu i načelno odobrila razine za dvije naredne fiskalne godine te odobrila početna proračunska ograničenja proračunskih korisnika izložena u dokumentu, koja ujedno čine gornje granice rashoda za izradu proračuna 2016.g.
  Usvojenom Odlukom Vlada Županije Posavske odobrila je postupak javne nabave za nabavku udžbenika za učenike prvih razreda kako bi se tog izdatka oslobodili roditeljima prvašića.
  Na zasjedanju Vlade Županije Posavske prihvaćene su odluke o odobravanju izdvajanja sredstava iz Proračuna Županije Posavske za 2015.g. na ime realizacije kulturno-športskih programa i aktivnosti (za 23 sportska kluba i KUD-a 28.900,00 KM), Radio postajama na području Županije Posavske: JP Orašje, JP Odžak i Radio Preporod Odžak ( 12.000,00 KM), za sufinanciranje programa obrazovanja djece sa posebnim potrebama (15.000,00 KM), za sufinanciranje prijevoza učenika (za svibanj i lipanj za Domaljevac 6.330,00 KM, za Odžak 23.904,00 KM i za Orašje 9.516,00 KM).

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti