Više

  Vlada Županije Posavske u 2017.g. nastavila projekt rekonstrukcije hidro melioracijske kanalske mreže

  Najčitanije

  Vlada Županije Posavske je tijekom 2017. godine nastavila sa programom rekonstrukcije hidro melioracijske kanalske mreže na prostoru Županije posavske na slivnim područjima Srednja Posavina i Posavina. Predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić obišao je dionicu  kanala Doljanski (općina Orašje) koji prolazi kroz gusto naseljeno područje gdje je u tijeku zacijevljenje dijela kanala  zbog nemogućnosti izgradnje otvorenog kanala.

  -U tekućoj godini u Proračunu  za te namjene je planirano 415.000 KM. Programom utroška sredstava iz granta za uređenje zemljišta, između ostalih, planirana je rekonstrukcija kanala Glavni Objedski-dionica III,  Doljanski, Kamenica, Pavići. U tijeku su građevinski radovi rekonstrukcije kanala Doljanski i Kamenica. Očekujemo do kraja godine da u potpunosti završimo planirane projekte iz navedene oblasti, pojasnio je premijer Klaić.

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti