Više

  Vlada Županije Posavske usvojila Odluku kojom sufinancira nabavku udžbenika za učenike od 2. do 9. razreda

  Najčitanije

  Vlada Županije Posavske na 45. sjednici održanoj uz predsjedanje Marijana Klaića donijela je Odluke o odobravanju izdvajanja sredstava utvrđenih Proračunom Županije Posavske za 2016.g. na poziciji „Grant za sufinanciranje nabavke udžbenika učenicima“ od 2 do 9 razreda. Iznos sufinanciranja nabavke udžbenika je 100,00 KM po učeniku.
  Vlada Županije Posavske donijela je Odluku o dodjeli sredstava iz Proračuna Županije Posavske za 2016.g. neprofitnim organizacijama i udruženjima građana kojom se odobrava iznos od 66.500,00 KM za 58 neprofitnih organizacija i udruženja građana.
  Vlada Županije Posavske, uz ostale, donijela je i Odluku o davanju suglasnosti Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Vlade Županije Posavske za provođenje postupka javne nabave za provođenje šumsko-uzgojnih mjera na objektu „Baščine“ u Vrbovcu i Potočanima površine 6,2 ha. Procijenjena vrijednost javne nabave je 25.000,00 KM.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti