Vlada Županije Posavske usvojila prijedlog Proračuna Županije Posavske za 2016.g.

Najčitanije

Na posljednjem 23. zasjedanju Vlade Županije Posavske održane jučer ( 16.12.2015.g.) uz predsjedanje Marijana Klaića, Vlada je usvojila prijedlog Proračuna Županije Posavske za 2016.g. Prijedlog Proračuna proslijeđen je u skupštinsku proceduru, što znači da će konačnu riječ o ovom financijskom dokumentu kazati zastupnici Skupštine Županije Posavske, najviše zakonodavno tijelo Županije Posavske. Usvojen je i prateći dokument, prijedlog Zakona o izvršavanju Proračuna Županije Posavske za 2016.g.koji je također proslijeđen u skupštinsku proceduru o oba financijska dokumenta pojasnila je ministrica financija Nada Ćulap.
Vlada Županije Posavske prihvatila je Uredbu o osnivanju i organizaciji Županijskog stožera civilne zaštite.
Vlada Županije Posavske donijela je zaključak o neradnim danima na području Županije Posavske. Neradnim danima su proglašeni:
25. i 26. prosinca 2015.g. (petak i subota) – Božićni blagdani,
1. i 2. siječnja 2016.g. (petak i subota) – Nova godina,
6. siječnja 2016.g.( srijeda) – Sveta Tri kralja.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti