Više

  Vlada Županije Posavske usvojila prijedlog Proračuna Županije Posavske za 2016.g.

  Najčitanije

  Na posljednjem 23. zasjedanju Vlade Županije Posavske održane jučer ( 16.12.2015.g.) uz predsjedanje Marijana Klaića, Vlada je usvojila prijedlog Proračuna Županije Posavske za 2016.g. Prijedlog Proračuna proslijeđen je u skupštinsku proceduru, što znači da će konačnu riječ o ovom financijskom dokumentu kazati zastupnici Skupštine Županije Posavske, najviše zakonodavno tijelo Županije Posavske. Usvojen je i prateći dokument, prijedlog Zakona o izvršavanju Proračuna Županije Posavske za 2016.g.koji je također proslijeđen u skupštinsku proceduru o oba financijska dokumenta pojasnila je ministrica financija Nada Ćulap.
  Vlada Županije Posavske prihvatila je Uredbu o osnivanju i organizaciji Županijskog stožera civilne zaštite.
  Vlada Županije Posavske donijela je zaključak o neradnim danima na području Županije Posavske. Neradnim danima su proglašeni:
  25. i 26. prosinca 2015.g. (petak i subota) – Božićni blagdani,
  1. i 2. siječnja 2016.g. (petak i subota) – Nova godina,
  6. siječnja 2016.g.( srijeda) – Sveta Tri kralja.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti