Vlada Županije Posavske: Za svu djecu iz Županije Posavske predškolske dobi blagdanski paketi

Najčitanije

Uoči predstojećih blagdana Vlada Županije Posavske opredijelila se obradovati svu djecu predškolske dobi iz Županije Posavske božićno-novogodišnjim paketićima. Radi se o djeci ne samo zaposlenih roditelja, već svih mališana predškolske dobi tri posavske općine.

-Tradicionalna je praksa da djeca u školama imaju pakete radosti za predstojeće blagdane, međutim, djeca predškolske dobi, osobito nezaposlenih roditelja, uskraćena su za taj skromni dar. Mi ćemo prekinuti takvu praksu, i radije ćemo se odreći nekih drugih rashoda, a za 1.268 djece osigurati skromne božićno-novogodišnje pakete, izjavio je predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić. Svi paketići za djecu bit će distribuirani po mjesnim zajednicama koje su pripremile popise djece i zadužene su za njihovu raspodjelu.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti