Vlada Županije Posavske: Za svu djecu iz Županije Posavske predškolske dobi blagdanski paketi

Kategorije

DRUŠTVENE MREŽE

1,979ObožavateljiLike
13SljedbeniciSlijediti
14PretplatniciPovežite se

Uoči predstojećih blagdana Vlada Županije Posavske opredijelila se obradovati svu djecu predškolske dobi iz Županije Posavske božićno-novogodišnjim paketićima. Radi se o djeci ne samo zaposlenih roditelja, već svih mališana predškolske dobi tri posavske općine.

-Tradicionalna je praksa da djeca u školama imaju pakete radosti za predstojeće blagdane, međutim, djeca predškolske dobi, osobito nezaposlenih roditelja, uskraćena su za taj skromni dar. Mi ćemo prekinuti takvu praksu, i radije ćemo se odreći nekih drugih rashoda, a za 1.268 djece osigurati skromne božićno-novogodišnje pakete, izjavio je predsjednik Vlade Županije Posavske Marijan Klaić. Svi paketići za djecu bit će distribuirani po mjesnim zajednicama koje su pripremile popise djece i zadužene su za njihovu raspodjelu.