Više

  Volonteri počinju obavljati volonterski rad od 01.06. 2020.g.

  Najčitanije

  Podsjećamo na Oduku Vlade ŽP vezano za početak angažiranja volontera, a radi se o Odluci pod imenom: „Odluku o izmjeni Odluke o izboru i rasporedu volontera u Ministarstvu unutarnjih poslova Županije Posavske te osnovnim i srednjim školama u Županiji Posavskoj“.

  Na 38. sjednici održanoj 12.03.2020. godine Vlada je donijela Odluku o izboru i rasporedu volontera u MUP-u Županije Posavske te osnovnim i srednjim školama u ŽP. Navedenom odlukom 25 volontera je raspoređeno u MUP Županije Posavske i u osnovne i srednje škole u Županiji Posavskoj na odrađivanje volonterskog rada. Istom Odlukom određeno je da volonterski rad započinje 01.04.2020.godine u 08:00 sati. Iz razloga trenutne epidemiološke situacije uzrokovane pojavom koronavirusa (COVID-19), navedena Odluka je izmijenjena tako da je vrijeme početka volonterskog rada prolongirano na 04.05.2020. godine.

  Slijedom navedenog, potrebno je ponovno prolongirati vrijeme početka obavljanja volonterskog rada, tako da će isti započeti 01.06.2020. godine u 08:00 sati.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti