Više

  Zajednička akcija uhićenja krijumčara

  Najčitanije

  Sinoć, 22. prosinca 2022. godine, oko 22,10 sati policijski službenici Uprave policije MUP-a Županije Posavske u suradnji s policijskim službenicima postrojbe Granične policije Orašje su, temeljem prethodnih operativnih saznanja, proveli operativnu akciju sprječavanja krijumčarenja migranata.
  Naime, na 315 kilometru rijeke Save kod mjesta Prud, policijski službenici su koordiniranom akcijom spriječili krijumčarenje 13 migranata preko rijeke Save u Republiku Hrvatsku kojom prigodom su uhićena dva državljana BiH i jedan državljanin Pakistana te će nad uhićenim biti provedeno kriminalističko istraživanje zbog postojanja osnova sumnje da su počinili KD „Krijumčarenje ljudi“ u vezi s KD „Organiziranje grupe ili udruženja za izvršenje kaznenog djela krijumčarenje migranata“, izvijestio je glasnogovornik MUP-a ŽP Zdenko Ćubel.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti