Više

  Zajednička služba Vlade Županije Posavske za djecu sa posebnim potrebama

  Najčitanije

  U mjesecu smo darivanja, kada smo posebno senzibilizirani prema osobama u potrebi, ali i našim najmlađima koji svojim idejama kreativnošću i radošću darivanja nadolazeće blagdane čine još ljepšima. Za nadolazeće blagdane Božića i Nove godine, članovi Udruge roditelja djece i osoba s posebnim potrebama pripremaju prigodne čestitke. Čestitke koje nastanu u radionicama Udruge djece s posebnim potrebama Orašja i Kuće nade iz Odžaka otkupit će Zajednička služba Vlade Županije Posavske na čelu sa Marinom Baotić. Sredstva ostvarena na taj način Udruge će iskoristiti za svoje tekuće potrebe. Vlada je tim činom još jednom potvrdila svoju senzibiliziranost prema ranjivim kategorijama, a kupljene čestitke ovih mališana tradicionalno će proslijediti na brojne adrese za nadolazeće Božićne i Novogodišnje blagdane.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti