Više

  Zakazan nastavak konstituirajuće sjednice i III. izvanredna sjednica Skupštine ŽP

  Najčitanije

  Predsjednik Skupštine Županije Posavske      Blaž Župarić zakazao je nastavak konstituirajuće sjednice i III. izvanrednu sjednicu Skupštine Županije Posavske. Sjednice će biti održane     30. siječnja 2019. godine (srijeda) u 10,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu, izvijestili su iz      Stručne službe Skupštine.

  Za nastavak Konstituirajuće sjednice preostala je sljedeća točka dnevnog reda:
  5. Izbor izaslanika u Dom naroda Parlamenta Federacije Bosne i Hercegovine

  Za III. izvanrednu sjednicu predložen je sljedeći dnevni red:
  1. Prijedlog odluke o osnivanju Kolegija Skupštine
  2. Prijedlog odluke o odobravanju imenovanja Predsjednika i članova Vlade Županije Posavske

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti