Zakazan nastavak konstituirajuće sjednice i III. izvanredna sjednica Skupštine ŽP

Najčitanije

Predsjednik Skupštine Županije Posavske      Blaž Župarić zakazao je nastavak konstituirajuće sjednice i III. izvanrednu sjednicu Skupštine Županije Posavske. Sjednice će biti održane     30. siječnja 2019. godine (srijeda) u 10,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu, izvijestili su iz      Stručne službe Skupštine.

Za nastavak Konstituirajuće sjednice preostala je sljedeća točka dnevnog reda:
5. Izbor izaslanika u Dom naroda Parlamenta Federacije Bosne i Hercegovine

Za III. izvanrednu sjednicu predložen je sljedeći dnevni red:
1. Prijedlog odluke o osnivanju Kolegija Skupštine
2. Prijedlog odluke o odobravanju imenovanja Predsjednika i članova Vlade Županije Posavske

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti