Zakazana IX. redovita sjednica Skupštine Županije Posavske

U Skupštini Županije Posavske Domaljevcu 8.11.2023. godine održana je VIII. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda IX. redovite sjednice Skupštine Županije Posavske. Sjednica Skupštine biti će održana 15. studenoga 2023. godine (srijeda) u 10,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u utorak 14. studenoga 2023. godine.

Za sjednicu je predložen sljedeći dnevni red:
    1. Prijedlog izmjena i dopuna Proračuna Županije Posavske za 2023. g.,
    2. Prijedlog zakona o dopuni zakona o izvršavanju proračuna Županije Posavske za 2023. g.,
    3. Prijedlog zakona o izmjeni i dopunama Zakona o imovini Županije Posavske,
    4. Prijedlog odluke o utvrđivanju osnovica, stopa i načinu obračunavanja i uplate doprinosa za obvezno zdravstveno osiguranje na prostoru Županije Posavske,
    5. Prijedlog odluke o izmjenama i dopunama Odluke o sudjelovanju osiguranih osoba u troškovima zdravstvene zaštite na prostoru Županije Posavske i
    6. Prijedlog zaključka o Mišljenju na Nacrt zakona o jakim alkoholnim pićima.

Stručna služba Skupštine