Više

  Zakazana IX. sjednica Skupštine Županije Posavske

  Najčitanije

  U Skupštini Županije Posavske 16.12.2019. godine održana je X. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda IX. sjednice Skupštine Županije Posavske.

  Sjednica Skupštine će biti održana 23. prosinca 2019. godine (ponedjeljak) u 10,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u petak 20. prosinca 2019. godine.

  Kolegij Skupštine utvrdio je sljedeći Prijedlog dnevnog reda za IX. sjednicu Skupštine Županije Posavske:
  1. Prijedlog Proračuna Županije Posavske za 2020. godinu,
  2. Prijedlog zakona o izvršavanju Proračuna Županije Posavske za 2020. godinu,
  3. Prijedlog zakona o lokalnoj samoupravi Županije Posavske,
  4. Nacrt zakona o sigurnosti prometa na cestama u Županiji Posavskoj i
  5. Prijedlog odluke o davanju suglasnosti Upravnom vijeću Sveučilišta u Mostaru.

  Stručna služba Skupštine

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti