Zakazana VI. sjednica Skupštine Županije Posavske

U Skupštini Županije Posavske je 24.9.2019. godine održana VII. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda VI. sjednice Skupštine Županije Posavske.

Sjednica Skupštine će biti održana 2. listopada 2019. godine (srijeda) u 10,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u utorak 1. listopada 2019. godine.

Kolegij Skupštine utvrdio je sljedeći Prijedlog dnevnog reda za VI. sjednicu Skupštine Županije Posavske:

1. Prijedlog zakona o obrazovanju odraslih,
    2. Prijedlog zakona o izmjenama Zakona o prostornom uređenju i građenju Županije Posavske,
    3. Nacrt zakona o lokalnoj samoupravi Županije Posavske,
    4. Prijedlog odluke o izboru zamjenika predsjednika Skupštine Županije Posavske,
    5. Prijedlog odluke o razrješenju člana Neovisnog odbora za izbor i reviziju i
    6. Izvješće o utrošku tekućih pričuva proračuna Županije Posavske za razdoblje od 01.01. do 30.06.2019. godine.

Stručna služba Skupštine