Zakazana VII. redovita sjednica Skupštine Županije Posavske

U Skupštini Županije Posavske u Domaljevcu 3.7.2023. godine održana je VI. sjednica Kolegija Skupštine.

Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda VII. redovite sjednice Skupštine Županije Posavske.

Sjednica Skupštine će biti održana 13. srpnja 2023. godine (četvrtak) u 10,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u srijedu 12. srpnja 2023. godine.

Za sjednicu je predložen sljedeći dnevni red:

1. Prijedlog zakona o plaćama i naknadama u tijelima vlasti Županije Posavske,
    2. Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o koncesijama,
    3. Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o pomoći mladim obiteljima kod rješavanja stambenog pitanja,
    4. Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o porodiljnim naknadama zaposlenim majkama,
    5. Prijedlog zakona o izmjeni i dopuni Zakona o doplatku za djecu i
    6. Prijedlog odluke o odobravanju razrješenja ministra unutarnjih poslova.

Stručna služba Skupštine