Zakazana VIII. izvanredna i XXIV. redovita sjednica Skupštine Županije Posavske

U Skupštini Županije Posavske u Domaljevcu 14.12.2021. godine održana je XXVII. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda VIII. izvanredne i XXIV. redovite sjednice Skupštine Županije Posavske.

VIII. izvanredna sjednica Skupštine biti će održana 16. prosinca 2021. godine (četvrtak) u 10,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu.

XXIV. redovita sjednica Skupštine će biti održana 22. prosinca 2021. godine (srijeda) u 10,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u utorak 21. prosinca 2021. godine.

Kolegij Skupštine utvrdio je sljedeći Prijedlog dnevnog reda za VIII. izvanrednu sjednicu Skupštine Županije Posavske:

1. Prijedlog amandmana na Ustav Županije Posavske

Kolegij Skupštine utvrdio je i sljedeći Prijedlog dnevnog reda za XXIV. redovitu sjednicu Skupštine Županije Posavske:

1.Prijedlog Proračuna Županije Posavske za 2022. godinu i
    2. Prijedlog zakona o izvršavanju Proračuna Županije Posavske za 2022. godinu.

Stručna služba Skupštine