Zakazana XIII. redovita sjednica Skupštine Županije Posavske

U Skupštini Županije Posavske 15.4.2024. godine je održana XII. sjednica Kolegija Skupštine.

Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda XIII. redovite sjednice Skupštine Županije Posavske.

Sjednica Skupštine će biti održana 24. travnja 2024. godine (srijeda) u 10,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u ponedjeljak 22. travnja 2024. godine.

Za sjednicu je predložen sljedeći dnevni red:

1. Izvješće o radu Vlade Županije Posavske za 2023. godinu,
    2. Izvješće o izvršenju Proračuna Županije Posavske za 2023. godinu,
    3. Izvješće o utrošku tekućih pričuva Proračuna Županije Posavske za 2023. godinu,
    4. Izvješće o radu Županijskog pravobraniteljstva Odžak za 2023. godinu,
    5. Izvješće o radu i financijskom poslovanju Županijske bolnice Orašje za 2023. godinu,
    6. Program rada Županijske bolnice Orašje za 2024. godinu,
    7. Izvješće o radu i financijskom poslovanju Zavoda zdravstvenog osiguranja Županije Posavske za 2023. godinu,
    8. Program rada Zavoda zdravstvenog osiguranja Županije Posavske za 2024. godinu,
    9. Izvješće o radu Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske za 2023. godinu i
    10. Program rada Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske za 2024. godinu, izvijestili su iz Stručne službe Skupštine.