Više

  Zakazana XIV. sjednica Skupštine Županije Posavske

  Najčitanije

  U Skupštini Županije Posavske 13.10.2020. godine održana je XVI. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda XIV. sjednice Skupštine Županije Posavske.

  Sjednica Skupštine će biti održana 21. listopada 2020. godine (srijeda) u 10,00 sati u dvorani Hrvatskog doma u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u utorak 20. listopada 2020. godine.

  Kolegij Skupštine utvrdio je sljedeći Prijedlog dnevnog reda za XIV. sjednicu Skupštine Županije Posavske:

  1. Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o dopunskim pravima branitelja u Županiji Posavskoj,
  2. Nacrt Zakona o pomoći mladim obiteljima kod rješavanja stambenog pitanja i
  3. Informacija o Dokumentu okvirnog proračuna Županije Posavske za razdoblje 2021.– 2023. godine.

  Stručna služba Skupštine

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti