Zakazana XIX. sjednica Skupštine Županije Posavske

U Skupštini Županije Posavske 24.5.2021. godine održana je XXII. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda XIX. sjednice Skupštine Županije Posavske.

Sjednica Skupštine će biti održana 2. lipnja 2021. godine (srijeda) u 10,00 sati u dvorani Hrvatskog doma u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u utorak 1. lipnja 2021. godine.

Kolegij Skupštine utvrdio je sljedeći Prijedlog dnevnog reda za XIX. sjednicu Skupštine Županije Posavske:

1. Prijedlog zakona o dopuni Zakona o muzejima,
    2. Izvješće o radu i financijskom poslovanju Županijske bolnice za 2020 godinu,
    3. Plan i program rada Županijske bolnice za 2021. godinu,
    4. Informacija o Izvješću o radu Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske za 2020.godinu,
    5. Informacija o Programu rada Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske za 2021.godinu,
    6. Informacija o Izvješću o radu i financijskom poslovanju Zavoda zdravstvenog osiguranja Županije Posavske za 2020. godinu,
    7. Informacija o Programu rada i financijskom planu Zavoda zdravstvenog osiguranja Županije Posavske za 2021. godinu i
    8. Informacija o Izvješću o radu Agencije za privatizaciju za 2020. godinu.

Stručna služba Skupštine