Zakazana XV. sjednica Skupštine Županije Posavske

U Skupštini Županije Posavske održana je XVII. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda XV. sjednice Skupštine Županije Posavske.

Sjednica Skupštine će biti održana 29. prosinca 2020. godine (utorak) u 10,00 sati u dvorani Hrvatskog doma u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u ponedjeljak 28. prosinca 2020. godine.

Kolegij Skupštine utvrdio je sljedeći Prijedlog dnevnog reda za XV. sjednicu Skupštine Županije Posavske:

1. Prijedlog Proračuna Županije Posavske za 2021. godinu,
    2. Prijedlog zakona o izvršavanju Proračuna Županije Posavske za 2021. godinu,
    3. Prijedlog zakona o pomoći mladim obiteljima kod rješavanja stambenog pitanja,
    4. Nacrt Zakona o pravobraniteljstvu i
    5. Informacija o stanju javnog reda i mira i sigurnosti prometa na cestama na području Županije Posavske za 2019. godinu.

Stručna služba Skupštine