Više

  Zakazana XXII. sjednica Skupštine Županije Posavske

  Najčitanije

  U Skupštini Županije Posavske 3.11.2021. godine je održana XXV. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda XXII. sjednice Skupštine Županije Posavske.

  Sjednica Skupštine će biti održana 11. studenog 2021. godine (četvrtak) u 10,00 sati u dvorani Hrvatskog doma u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u srijedu 10. studenog 2021. godine.

  Kolegij Skupštine utvrdio je sljedeći Prijedlog dnevnog reda za XXII. sjednicu Skupštine Županije Posavske:
  1. Prijedlog izmjena i dopuna Proračuna Županije Posavske za 2021. godinu,
  2. Prijedlog zakona o dopuni Zakona o izvršavanju Proračuna Županije Posavske za 2021. godinu,
  3. Prijedlog zakona o sportu Županije Posavske i
  4. Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o sudskim pristojbama.

  Stručna služba Skupštine

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti