Zakazana XXII. sjednica Skupštine Županije Posavske

U Skupštini Županije Posavske 02.07.2018. godine održana je XXIX. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda XXII. sjednice Skupštine Županije Posavske.

Sjednica Skupštine biti će održana 10. srpnja 2018. godine (utorak) u 9,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u ponedjeljak 9. srpnja 2018. godine.

Kolegij Skupštine utvrdio je slijedeći Prijedlog dnevnog reda za XXII. sjednicu Skupštine Županije Posavske:
    1. Prijedlog zakona o oružju i streljivu
    2. Prijedlog odluke o razrješenju člana Odbora za gospodarstvo, financije i proračun
    3. Prijedlog odluke o imenovanju člana Odbora za gospodarstvo, financije i proračun
    4. Izvješće o radu i financijskom poslovanju Županijske bolnice za 2017. g.
    5. Plan i program rada Županijske bolnice za 2018. g.
    6. Informacija o Izvješću o radu Zavoda zdravstvenog osiguranja za 2017. g.
    7. Informacija o Programu rada Zavoda zdravstvenog osiguranja za 2018. g.
    8. Informacija o Izvješću o radu Zavoda za javno zdravstvo za 2017. g.
    9. Informacija o Programu rada Zavoda za javno zdravstvo za 2018. g.
    10. Informacija o Izvješću o radu Županijske uprave civilne zaštite za 2017. g.
    11. Informacija o Programu rada Županijske uprave civilne zaštite za 2018. g.
    12. Informacija o Izvješću o radu Županijske uprave za inspekcijske poslove za 2017.g.
    13. Informacija o Programu rada Županijske uprave za inspekcijske poslove za 2018.g.
    14. Informacija o Izvješću o radu Službe za upošljavanje Županije Posavske za 2017. g.
    15. Informacija o Programu rada Službe za upošljavanje Županije Posavske za 2018. g.

Izvijestili su iz Stručne službe Skupštine.