Zakazana XXIX. sjednica Skupštine Županije Posavske

U Skupštini Županije Posavske u Domaljevcu je 23. 5. 2022. godine održana XXXII. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda XXIX. sjednice Skupštine Županije Posavske.

Sjednica Skupštine bit će održana 31. svibnja 2022. godine (utorak) u 10,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u ponedjeljak 30. svibnja 2022. godine.

Kolegij Skupštine utvrdio je sljedeći Prijedlog dnevnog reda za XXIX. sjednicu Skupštine Županije Posavske:

1. Nacrt zakona o imovini Županije Posavske,
    2. Prijedlog odluke o davanju suglasnosti na Statut Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske,
    3. Izvješće o radu Neovisnog odbora za izbor i reviziju za 2021. godinu,
    4. Izvješće o radu i financijskom poslovanju Službe za upošljavanje Županije Posavske za 2021.godinu,
    5. Program rada Službe za upošljavanje Županije Posavske za 2022. godinu i
    6. Informacija o Izvješću o radu Agencije za privatizaciju u Županiji Posavskoj za 2021.godinu.

Stručna služba Skupštine