Zakazana XXXI. sjednica Skupštine Županije Posavske

U Skupštini Županije Posavske 4.7.2022. godine u Domaljevcu je održana XXXIV. sjednica Kolegija Skupštine. Na sjednici je utvrđen datum i vrijeme održavanja kao i Prijedlog dnevnog reda XXXI. sjednice Skupštine Županije Posavske.

Sjednica Skupštine će biti održana 12. srpnja 2022. godine (utorak) u 10,00 sati u dvorani za sjednice Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu, a sjednice radnih tijela održat će se u petak 8. srpnja 2022. godine.

Kolegij Skupštine utvrdio je sljedeći Prijedlog dnevnog reda za XXXI. sjednicu Skupštine Županije Posavske:

1. Prijedlog poslovnika o radu Skupštine Županije Posavske,
    2. Prijedlog zakona o imovini Županije Posavske,
    3. Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o oružju i streljivu,
    4. Prijedlog zakona o dopunama Zakona o dopunskim pravima branitelja u Županiji Posavskoj,
    5. Prijedlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o doplatku za djecu,
    6. Prijedlog zakona o izmjeni Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju u Županiji Posavskoj,
    7. Prijedlog zakona o dopuni i izmjenama Zakona o osnovnom školstvu,
    8. Prijedlog zakona o izmjeni Zakona o srednjem školstvu i
    9. Prijedlog odluke o davanju suglasnosti na Statut Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske.

Stručna služba Skupštine