Više

  Zaklada za pružanje pravne pomoći pripadnicima braniteljske populacije

  Najčitanije

  U Vladi Županije Posavske u Orašju predsjednik Vlade Županije Posavske Đuro Topić primio je predstavnike Zaklade za pružanje pravne pomoći pripadnicima braniteljske populacije sa sjedištem u Mostaru, ravnatelja Zaklade Lazara Martinovića, voditelja odjela za pravnu pomoć i analitiku Ivana Tomića , pomoćnika voditelja odjela za pravnu i poslovnu analitiku Zvonka Vidovića i predstavnika odjela za analitiku Peru Krndelja.
  Sastanku su nazočili i Marijan Arlović član Upravnog vijeća Zaklade za pravnu pomoć pripadnicima braniteljske populacije, Drago Kopić, predstavnik Ministarstva branitelja u Vladi ŽP, Joso Leovac predsjednik Udruge nositelja ratnih odličja HVO Županije Posavske i Mario Baotić, predsjednik Zajednica udruga obitelji poginulih i nestalih Hrvatskih branitelja Županije Posavske.
  Među ciljevima Zaklade je pružanje pravne, stručne i druge pomoći pripadnicima braniteljske populacije, o čemu je bilo riječi na sastanku u Orašju, kao i ostalim aktualnim temama braniteljske populacije.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti