Više

  Zamjenik predsjednika Vlade ŽP Osmanović razgovarao s članom Predsjedništva BiH Džaferovićem

  Najčitanije

  Zamjenik predsjednika Vlade i ministar prometa, veza i zaštite okoliša Anes Osmanović u Sarajevu se jučer (13.01.) sastao s članom predsjedništva Bosne i Hercegovine Šefikom Džaferovićem.

  -Tijekom radnog sastanka razgovarali smo o političko-gospodarskoj situaciji u Županiji Posavskoj. Upoznao sam člana Predsjedništva BiH uz ostalo i sa stanjem oko izgradnje mosta na rijeci Savi na koridoru Vc kao i potrebi što ubrzanije izgradnje graničnog prijelaza za sve robe kako bi se taj granični prijelaz i dio autoputa kroz Posavinu stavili u funkciju brzog prometa ljudi i roba. Naglasio sam da granični prelaz u Svilaju znači puno za razvoj ovog dijela BiH, izjavio je Osmanović nakon povratka u Orašje.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti