Više

  Zapljena tableta i marihuane u Odžaku

  Najčitanije

  Nastavljajući rad na suzbijanju kaznenih djela iz oblasti zlouporaba opojnih droga službenici Odjela kriminalističke policije PU Odžak su dana 16.09.2020 godine u gradskom parku u Odžaku, zatekli tridesetsedmogodišnju J.H. iz Vukosavlja, za koju su raspolagali operativnim saznanjima da kod sebe posjeduje opojnu drogu. Navedena je privedena u službene prostorije PU Odžak, gdje je nad istom izvršena pretraga kojom prigodom su policijske službenice kod imenovane pronašle 40 tableta „Lexilium“ koje u sebi sadrže zakonom zabranjenu psihotropnu tvar. Službenici kriminalističke policije su navedene tableta zaplijenili, a nad J.H. su izvršili kriminalističku obradu.

  Istog dana službenici Odjela kriminalističke policije PU Odžak su u blizini Srednje škole „Pero Zečević“ u Odžaku, zatekli tridesettrogodišnjeg E.B. iz Odžaka. Tom prilikom je navedeni policijskim službenicima predao jednu pvc vrećicu u kojoj se nalazila sasušena zeljasta biljna masa koja svojim izgledom podsjeća na opojnu drogu marihuanu i jedan djelomično nagoreni „Joint“. Navedeni je priveden u službene prostorije PU Odžak, te je izvršena pretraga stana koji isti koristi, kojom prigodom su pronađeni i drugi predmeti koji se mogu dovesti u vezu s izvršenjem kaznenih djela. Imenovani je ispitan u svojstvu osumnjičenika, te je o svemu upoznat nadležni tužitelj Županije Posavske, izvijestio je glasnogovornik Zdenko Ćubel.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti