Više

  Zapljenjena opojna droga i pištolj

  Najčitanije

  Službenici kriminalističke policije Uprave policije MUP-a Županije Posavske su 28. prosinca 2022. godine oko 23,00 sati u Orašju uhitili I.Ž. iz Brčkog, rođen 1991. godine, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio KD „Posjedovanje i omogućavanje uživanja opojnih droga“.

  Prilikom uhićenja policijski službenici su kod imenovanog pronašli 22 paketića s bijelom praškastom materijom ukupne težine 24,1 gram koja izgledom podsjeća na opojnu drogu kokain i 28,1 gram zelene biljne mase koja svojim izgledom podsjeća na opojnu drogu marihuanu, a pretragom osobnog vozila koje I.Ž. koristi pronađen je pištolj marke Crvena zastava s 9 komada pripadajužeg streljiva.

  Policijski službenici su, pod nadzorom dežurnog tužitelja Županije Posavske, nad imenovanim I.Ž. proveli kriminalističko istraživanje te je tužitelj 29. prosinca 2022. godine produljio mjeru zadržavanja za još 24 sata.

  GLASNOGOVORNIK
  Zdenko Ćubel

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti