Više

  Započela nova akademska 2016/2017.g. u Centru studiranja u Orašju

  Najčitanije

  Sa predavanjem u okviru Filozofskog fakulteta, ovoga tjedna službeno je započela nova akademska 2016.-2017.godina u Centru studiranja u Orašju. –Filozofski fakultet Sveučilišta u Mostaru ove godine je prisutan sa studijem Socijalnog rada na kojeg smo upisali 55 studenata što je za nas, a vjerujem i za ovo područje dosta veliki broj. Za istaknuti je velika zainteresiranost studenata koji nam dolaze iz Republike Hrvatske. Zadovoljni smo suradnjom sa Posavinom, izjavila je pročelnica socijalnog rada na Filozofofskom fakultetu Davorka Topić – Stipić.

  U Centar studiranja Orašje Sveučilišta u Mostaru ove su godine upisani studenti na Filozofski fakultet, Fakultet prirodoslovno-matematičkih i odgojnih znanosti, Pravni fakultet i Ekonomski fakultet na ukupno desetak smjerova.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti