Zaprimanje zahtjeva za ostvarivanje federalnih novčanih potpora u poljoprivredi

Najčitanije

U Ministarstvu poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Vlade Županije Posavske u tijeku je zaprimanje zahtjeva za ostvarivanje prava na federalnu novčanu potporu, koji se podnose od strene klijenata (poljoprivrednih proizvođača) po završetku proizvodnje, a u skladu sa Pravilnikom o načinu i uvjetima ostvarenja novčane potpore po modelu poticaja proizvodnji („Službene novine Federacije BiH“, broj: 32/17, 55/17 i 56/18).

Ponajprije to se odnosi na sljedeće proizvodnje i to:
• proizvodnju krušnih žitarica /pšenica/,
• proizvodnju stočnog ječma, zobi i tritikale
• proizvodnju uljarica /uljana repica/
• proizvodnju goveđeg mesa – tov junadi,
• proizvodnja svinjskog mesa – tov svinja

Zahtjeve sa kompletnom dokumentacijom podnose poljoprivrednici koji ispunjavaju opće i posebne uvjete propisane ovim Pravilnikom.

Podnošenje zahtjeva obavlja se u prostorijama Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske, svakim radnim danom od 08,00 do 16,00 sati, izvijestili su iz županijskog ministarstva.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti