Više

  Zavod za javno zdravstvo Županije Posavske

  Najčitanije

  Centar za dobrovoljno savjetovanje i testiranje u Zavodu za javno zdravstvo Županije Posavske organizira Dan otvorenih vrata povodom obilježavanja Svjetskog dana borbe protiv HIV/AIDS. Prvi prosinac, Svjetski dan HIV/AIDS-a, obilježava se svake godine s ciljem podizanja svijesti o pandemiji AIDS-a, uzrokovanoj širenjem HIV infekcije. Testiranje na HIV, hepatitis B i hepatitis C se mogu obaviti danas kao i svakog dana. Sva testiranja se rade besplatno, anonimno i povjerljivo u prostorijama Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske u VCCT-Centar za anonimno,besplatno i povjerljivo testiranje na HIV/AIDS. Kontakt telefon: 031 711 905 i 031 714 608, izvijestili su iz Zavoda za javno zdravstvo Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti