Više

  Završene edukacije poljoprivrednih proizvođača

  Najčitanije

  U organizaciji Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Vlade Županije Posavske održane su edukacije poljoprivrednih proizvođača na temu „Vođenja poslovnih knjiga na vlastitom gospodarstvu – pitanja i odgovori“. Predavači iz tvrtke BSG Fincons iz Sarajeva su na poziv Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva ŽP održali edukacije i upoznali poljoprivredne proizvođače sa prednostima funkcioniranja u okviru obrta, vođenju poslovnih knjiga i rješavanju problema u obrtničkom poslovanju. Edukacije su održane u Odžaku u hotelu Euro i u amfiteatru Školskog centra fra Martina Nedića u Orašju.

  -Mi smo ovdje s ciljem poticanja poljoprivrednih proizvođača da otvore obrte kako bi mogli ostvariti poticaje veće od 6000 KM, upoznavanja proizvođača s postupkom otvaranja obrta te vođenja poslovnih knjiga. Poljoprivrednim proizvođačima koji već imaju otvorene obrte i njihovim računovođama odgovorili smo na pitanja koja im stvaraju određene probleme, a sve u cilju da im se što je moguće više olakša poslovanje, izjavio je Edin Fehimović iz tvrtke BSG Fincons.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti