Više

  Završeno volontiranje 64 osobe u tijelima državne službe u Županiji Posavskoj

  Najčitanije

  U protekloj godini dana Vlada Županije Posavske omogućila je ponovo mladima sa fakultetskom diplomom sa područja Županije Posavske da dobiju prvu godinu radnoga iskustva, koja je vrlo često uvjet i za dobivanje prvog zaposlenja.
  Podsjetimo, Odlukom Vlade Županije Posavske o izboru volontera u tijela državne službe u Županiji Posavskoj na 62. sjednici Vlade održane 07.03.2017. g. donesena je Odluka o izboru volontera u tijela državne službe u Županiji Posavskoj. Tom je Odlukom primljeno ukupno 64 volontera na volonterski rad. Raspoređeni su 15.03.2017.g. u tijela državne službe: Skupštini Županije Posavske, ministarstvima i službama u Vladi Županije Posavske, županijskim upravama, srednjim i osnovnim školama, agenciji i pravosudnim institucijama, te općinskoj javnoj upravi. U sklopu realiziranja takve odluke danas (14.03.2018. g.) njihov je posljednji radni dan volontiranja, kojim su ujedno stekli uvjet za polaganje ispita općeg znanja za rad u tijelima državne službe u Županiji Posavskoj.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti