Više

  Županijska natjecanja u košarci i šahu

  Najčitanije

  Županijska najecanja u košarci za osnovne škole i u šahu za srednje škole održana su protekli tjedan. Nastupili su učenici iz svih sedam osnovnih škola te iz sve tri srednje škole s područja Županije Posavske. Prvo mjesto u košarci za osnovce osvojili su učenici Osnovne škole Braće Radića iz Domaljevca koji su svladali ekipu Osnovne škole fra Ilije Starčevića iz Tolise. U utakmici za treće mjesto ekipa Osnovne škole Vladimira Nazora iz Odžaka pobijedila je ekipu Osnovne škole Stjepana Radića Oštra Luka-Bok koja je zauzela četvrto mjesto. Natjecanje je održano u dvorani Srednje škole Pere Zečevića u Odžaku.

  U Srednjoj strukovnoj školi u Orašju održano je županijsko natjecanje u šahu za srednje škole. Prvo mjesto osvojili su učenici iz Školskog centra fra Martin Nedić koji su ostvarili najviše bodova nakon odigranih mečeva s učenicima Srednje strukovne škole iz Orašja i učenicima Srednje škole Pere Zečevića iz Odžaka. Natjecanje je održano u sustavu dvokružni Berger (svatko sa svakim po dva puta) s tempom igre na 10 minuta plus 2 sekunde za svaki potez.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti