Županijske novčane potpore biljne proizvodnje

Najčitanije

Obavještavaju se poljoprivredni proizvođači korisnici županijskih novčanih potpora biljne proizvodnje da su svi zahtjevi koji su blagovremeni, osnovani i potpuni isplaćeni u cijelosti u ukupnom iznosu od 1.058.722,31 KM.
Navedene novčane potpore odnose se na slijedeće ptoizvodnje i to:
1.sufinanciranje jesenje sjetve 2021. godine i proljetne sjetve 2022. godine
2.proizvodnju duhanskih presadnica
3.proiozvodnju povrća, cvijeća i bundeva na otvorenom polju
4.proizvodnju jagodičastog i bobičastog voća
5.proizvodnju povrća i cvijeća u plastenicima i staklenicima
6.proizvodnju lana
7.proizvodnju lucerke i DTS-a, nova sjetva
8.te zasnivanje novih nasada vrbove šibe.
Sve dodatne informacije koje se odnose na novčane potpore (županijske i federalne) možete dobiti na tel. 031/714 364, izvijestili su iz Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Županije Posavske.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti