Županijsko natjecanje iz matematike za srednje škole

U Školskom centru fra Martina Nedića održano je Županijsko natjecanje iz matematike za srednje škole. Na natjecanju su sudjelovale srednje škole Županije Posavske i to: Srednja škola Pere Žečevića iz Odžaka, Srednja strukovna škola iz Orašja i Školski centar fra Martina Nedića iz Orašja. Natjecanju su pristupila po 3 učenika iz svake škole, za svaki razred, ukupno 36 učenika. Zadatke za natjecanje su sastavljali predmetni profesori iz gore navedenih škola i to: zadatke za 1. razred – Snježana Damjanović, zadatke za 2. razred – Katica Dominković, zadatke za 3. razred – Marko Filipović i zadatke za 4. razred – Belma Bećirbašić. Nakon ispravljenih testova, Povjerenstvo za natjecanje formiralo je rang listu nabolje plasiranih učenika 1.-4. razreda, a ravnateljica Školskog centra fra Martina Nedića učenicima je uručila diplome za osvojena mjesta. Povjerenstvo za natjecanje je bilo u već prije utvrđenom sastavu i to Snježana Damjanović, Katica Dominković i Belma Bećirbašić. Rezultati natjecanja su sljedeći:

1.razred:
    1.Amra Maglajčetović, Srednja škola Pere Zečevića, Odžak-mentor Belma Bećirbašić
    2.Ivan Vučković, ŠC fra Martina Nedića, Orašje- mentor Snježana Damjanović
    3.Magdalena Lušić, ŠC fra Martina Nedića, Orašje- mentor Snježana Damjanović