Više

  Županijsko natjecanje iz Prve pomoći

  Najčitanije

  Županijsko natjecanje iz Prve pomoći za srednje i osnovne škole održano je u četvrtak 23.05.2019. godine u Osnovnoj školi Braće Radića u Domaljevcu, a u organizaciji Crvenog križa Županije Posavske uz punu potporu Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa Županije Posavske.
  Otvorenju je nazočila prosvjetna inspektorica Zorica Raguž-Osmanagić koja se obratila ispred ministarstva. Nakon uvodnih riječi v.d. ravnatelj Damir Karić otvorio je natjecanje, priopćili su iz Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa ŽP.

  Poredak u kategoriji osnovnih škola:
  1. OŠ Orašje u Orašju
  2. OŠ Vladimira Nazora iz Odžaka
  3. OŠ Braće Radića u Domaljevcu

  Poredak u kategoriji srednjih škola:
  1. Srednja strukovna škola Orašje
  2. Srednja škola Pere Zečevića Odžak

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti