Županijsko natjecanje iz Prve pomoći

Najčitanije

Županijsko natjecanje iz Prve pomoći za srednje i osnovne škole održano je u četvrtak 23.05.2019. godine u Osnovnoj školi Braće Radića u Domaljevcu, a u organizaciji Crvenog križa Županije Posavske uz punu potporu Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa Županije Posavske.
Otvorenju je nazočila prosvjetna inspektorica Zorica Raguž-Osmanagić koja se obratila ispred ministarstva. Nakon uvodnih riječi v.d. ravnatelj Damir Karić otvorio je natjecanje, priopćili su iz Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa ŽP.

Poredak u kategoriji osnovnih škola:
1. OŠ Orašje u Orašju
2. OŠ Vladimira Nazora iz Odžaka
3. OŠ Braće Radića u Domaljevcu

Poredak u kategoriji srednjih škola:
1. Srednja strukovna škola Orašje
2. Srednja škola Pere Zečevića Odžak

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti