Županijsko natjecanje srednjih škola iz poznavanja njemačkog jezika

U organizaciji Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa Županije Posavske jučer (05.03.) u Srednjoj školi Pere Zečevića u Odžaku, održano je županijsko natjecanje srednjih škola s prostora ŽP iz poznavanja njemačkog jezika. Sudjelovalo je 18 učenika iz Srednje škole Pere Zečevića iz Odžaka i Školskog centra fra Martin Nedić iz Orašja. Na županijskom natjecanju učenici su se natjecali na razinama A2, B1 i B2 poznavanja njemačkog jezika.

Za razinu A2 ostvareni su sljedeći rezultati:
    1. Ema Dubrić, Srednja škola Pere Zečevića Odžak Marija Vinković, Školski centar fra Martina Nedića Orašje
    2. Mato Benković, Školski centar fra Martina Nedića Orašje
    3. Josip Mikolić, Školski centar fra Martina Nedića Orašje Dženita Orman, Srednja škola Pere Zečevića Odžak

Za razinu B1 ostvareni su sljedeći rezultati:
    1. Anđela Topolovac, Srednja škola Pere Zečevića Odžak
    2. Ivica Dominković, školski centar fra Martina Nedića Orašje
    3. Lucija Martinović, Školski centar fra Martina Nedića Orašje                                Benjamin Šabanović, Srednja škola Pere Zečevića Odžak

Za razinu B2 ostvareni su sljedeći rezultati:
    1. Antonela Dominković , Školski centar fra Martina Nedića Orašje
    2. Ida Mehmedbegović, Srednja škola Pere Zečevića Odžak