Više

  Županijsko natjecanje u odbojci za djevojčice

  Najčitanije

  Županijsko natjecanje u odbojci za djevojčice održano je u sportskoj dvorani Školskog centra fra Martina Nedića u Orašju. Na natjecanju su sudjelovale učenice iz svih sedam osnovnih škola s prostora Županije Posavske.

  Prvo mjesto je osvojila Osnovna škola Orašje koja je u finalu svladala Osnovnu školu Vladimira Nazora iz Odžaka. Ovo je četvrta godina za redom kako su učenice OŠ Orašje osvojile prvo mjesto na županijskom natjecanju. U susretu za treće mjesto Osnovna Braće Radića Domaljevac pobijedila je Osnovnu školu Stjepana Radića Oštra Luka-Bok.

  Publika je mogla svjedočiti kvalitetnoj i uzbudljivoj igri svih sudionica, što je samo potvrdilo da ženska odbojka ima sve veću popularnost u Posavini.

   

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti