Županijsko natjecanje u odbojci za djevojčice

Najčitanije

Županijsko natjecanje u odbojci za djevojčice održano je u sportskoj dvorani Školskog centra fra Martina Nedića u Orašju. Na natjecanju su sudjelovale učenice iz svih sedam osnovnih škola s prostora Županije Posavske.

Prvo mjesto je osvojila Osnovna škola Orašje koja je u finalu svladala Osnovnu školu Vladimira Nazora iz Odžaka. Ovo je četvrta godina za redom kako su učenice OŠ Orašje osvojile prvo mjesto na županijskom natjecanju. U susretu za treće mjesto Osnovna Braće Radića Domaljevac pobijedila je Osnovnu školu Stjepana Radića Oštra Luka-Bok.

Publika je mogla svjedočiti kvalitetnoj i uzbudljivoj igri svih sudionica, što je samo potvrdilo da ženska odbojka ima sve veću popularnost u Posavini.

 

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti