Više

  Županijsko natjecanje u odbojci za osnovce

  Najčitanije

  Održana su županijska natjecanje u odbojci za osnovce. Županijsko natjecanje u odbojci za djevojčice održano je 15.03.2016.godine u OŠ Braće Radić u sportskoj dvorani u Grebnicama. Za dječake je županijsko natjecanje u odbojci održano jučer (21.03.2016.godine) u OŠ Vladimira Nazora u Odžaku. Prva mjesta osvojili su u kategoriji djevojčica OŠ Orašje u Orašju, a u kategoriji dječaka OŠ Vladimira Nazora u Odžaku.

  Učenici su pokazali zavidnu sportsku vještinu iz odbojke što su u velikoj mjeri zaslužni njihovi, nastavnici tjelesnog odgoja i treneri. Potvrđeno je time kako Županija Posavska ostaje i dalje odličan rasadnik sportskih talenata i najboljih odbojkaša.

  Ekipni poredak djevojčica:
  1. OŠ Orašje u Orašju
  2. OŠ Vladimira Nazora u Odžaku
  3. OŠ Braće Radića u Domaljevcu
  4. OŠ Stjepana Radića u Bok
  5. OŠ fra Ilije Starčevića u Tolisi
  6. OŠ Ruđera Boškovića u D. Mahali
  7. OŠ Antuna Gustava Matoša u Vidovicama

  Ekipni poredak dječaka:
  1. OŠ Vladimira Nazora u Odžaku
  2. OŠ Braće Radića u Domaljevcu
  3. OŠ Stjepana Radića u Boku
  4. OŠ Orašje u Orašju
  5. OŠ fra Ilije Starčevića u Tolisi
  6. OŠ Ruđera Boškovića u D.Mahali
  7. OŠ Antuna Gustava Matoša u Vidovicama

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti