Županijsko natjecanje u odbojci za osnovce

Najčitanije

Održana su županijska natjecanje u odbojci za osnovce. Županijsko natjecanje u odbojci za djevojčice održano je 15.03.2016.godine u OŠ Braće Radić u sportskoj dvorani u Grebnicama. Za dječake je županijsko natjecanje u odbojci održano jučer (21.03.2016.godine) u OŠ Vladimira Nazora u Odžaku. Prva mjesta osvojili su u kategoriji djevojčica OŠ Orašje u Orašju, a u kategoriji dječaka OŠ Vladimira Nazora u Odžaku.

Učenici su pokazali zavidnu sportsku vještinu iz odbojke što su u velikoj mjeri zaslužni njihovi, nastavnici tjelesnog odgoja i treneri. Potvrđeno je time kako Županija Posavska ostaje i dalje odličan rasadnik sportskih talenata i najboljih odbojkaša.

Ekipni poredak djevojčica:
1. OŠ Orašje u Orašju
2. OŠ Vladimira Nazora u Odžaku
3. OŠ Braće Radića u Domaljevcu
4. OŠ Stjepana Radića u Bok
5. OŠ fra Ilije Starčevića u Tolisi
6. OŠ Ruđera Boškovića u D. Mahali
7. OŠ Antuna Gustava Matoša u Vidovicama

Ekipni poredak dječaka:
1. OŠ Vladimira Nazora u Odžaku
2. OŠ Braće Radića u Domaljevcu
3. OŠ Stjepana Radića u Boku
4. OŠ Orašje u Orašju
5. OŠ fra Ilije Starčevića u Tolisi
6. OŠ Ruđera Boškovića u D.Mahali
7. OŠ Antuna Gustava Matoša u Vidovicama

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti