Županijsko natjecanje u pružanju prve pomoći

Najčitanije

Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske i Crveni križ ŽP danas su (11.05.2017.g.) organizirali natjecanje u pružanju prve pomoći za osnovne i srednje škole u OŠ Ruđera Boškovića u Donjoj Mahali. Učenici su se iskazivali u točnosti i spretnosti u snalaženju pri simulacijama na poligonima: prometne nesreće, povrede na radu, sportsko igralište, mine i tučnjava.

U kategoriji osnovnih škola poredak je sljedeći:
1. OŠ Vladimira Nazora u Odžaku,
2. OŠ Stjepana Radića u Bok,
3. OŠ Orašje u Orašju.

U kategoriji srednjih škola prvo mjesto osvojila je Srednja strukovna škola u Orašju.
Pobjednici će nastupiti 20.05.2017. godine na završnom federalnom natjecanju u Kiseljaku.

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti