Više

  Županijsko natjecanje u šahu

  Najčitanije

  U petak, 22. ožujka, u Srednjoj fra Martina Nedića u Orašju održano je natjecanje učenika srednjih škola Županije Posavske u šahu. U sportskom i prijateljskom ozračju svi prisutni su svjedočili kvalitetnom i uzbudljivom natjecanju u kojemu su postignuti sljedeći rezultati:
  1. Srednjoškolski centar fra Martina Nedića Orašje,
  2. Srednja strukovna škola Orašje,
  3. Srednja škola Pere Zečevića Odžak.
  Spomenutom natjecanju srednjoškolaca prethodilo je natjecanje učenika osnovnih škola Županije Posavske održano u Osnovnoj školi Antuna Gustava Matoša u Vidovicama gdje su postignuti sljedeći rezultati:
  1. Osnovna škola fra Ilije Starčevića Tolisa,
  2. Osnovna škola Antuna Gustava Matoša Vidovice,
  3. Osnovna škola Orašje,
  4. Osnovna škola Vladimira Nazora Odžak,
  5. Osnovna škola Ruđera Boškovića Donja Mahala,
  6. Osnovna škola Braće Radića Domaljevac,
  7. Osnovna škola Stjepana Radića Bok.
  Izvijestili su iz Ministarstva prosvjete znanosti, kulture i sporta Županije Posavske.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti