Više

  „Sigurno u prometu“

  Najčitanije

  U organizaciji Auto-moto kluba „Posavac“ Orašje i uz suglasnost Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i sporta Županije Posavske danas (16.5.) održano je 26. županijsko natjecanje „Sigurno u prometu“. Natjecanje je održano u Osnovnoj školi Ruđera Boškovića u Donjoj Mahali, a službeno ga je otvorio ravnatelj škole Mato Vincetić.
  U natjecanju su sudjelovali učenici iz šest osnovnih škola s područja Županije Posavske. Natjecali su se u dvije discipline: provjera znanja iz prometnih i sigurnosnih pravila i vještina upravljanja biciklom.

  Osvajačima medalja su po završetku uručene prigodne nagrade.
  U kategoriji osnovnih škola poredak je sljedeći:
  1. OŠ Vladimira Nazora Odžak
  2. OŠ Stjepana Radića u Boku
  3. OŠ Ruđera Boškovića Donja Mahala

  U kategoriji učenica poredak je sljedeći:
  1. Tea Tomašević iz OŠ Vladimira Nazora Odžak
  2. Elna Džananović iz OŠ Vladimira Nazora Odžak
  2. Daria Vuković iz OŠ Ruđera Boškovića Donja Mahala

  U kategoriji učenika poredak je sljedeći:
  1. Benjamin Hadžiomerović iz OŠ Vladimira Nazora Odžak
  2. Faris Salkanović iz OŠ Vladimira Nazora Odžak
  3. Andreas Mišković iz OŠ Stjepana Radića u Boku

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti