Više

  Županijsko natjecanje za osnovce u stolnom tenisu

  Najčitanije

  OŠ fra Ilije Starčevića Tolisa bila je domaćin županijskog natjecanja za učenike osnovnih škola u stolnim tenisu. U oštroj konkurenciju odličnih susreta, prvo mjesto osvojila je ekipa učenika OŠ Braće Radića iz Domaljevca i na taj način su obranili prošlogodišnju titulu prvaka. Drugo mjesto pripalo je ekipi učenika Osnovne škole Orašje a treće mjesto ekipi Osnovne škole Ruđera Boškovića Donja Mahala.

  Stolno-tenisače iz Domaljevca (Antonio Vrdoljak, Anto Dominković i Jelena Anđić te u pričuvi Nina Oršolić, Katarina Leovac, Franjo Iljazović i Pavo Lukač), vodili su nastavnici-treneri Tomo Pejić i Antun Ivešić.
  Prema planiranom rasporedu iduće županijsko natjecanje je 12.03. iz matematike u OŠ Antuna Gustava Matoša u Vidovicama.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti