Više

  Županijsko natjecanje za učenike srednjih škola iz programa Civitas

  Najčitanije

  Ministarstvo prosvjete znanosti, kulture i športa Županije Posavske i Srednja strukovna škola Orašje organizirali su danas (20.04.) natjecanje iz „Projekta građanin“-Civitas. Sudjelovale su tri srednje škole s prostora ŽP, a prvo mjesto osvojili su učenici iz Školskog centra fra Martin Nedić s temom „(Ne) znanje o spolno prenosivim bolestima“.

  – Učenici su se obrađujući ovu temu odlučili za mjeru da se dopuni godišnji plan i program rada škole tako što će se uvesti barem jedna obvezna edukacija u školski plan vezana za ovu temu, izjavila je Ana Živković, voditeljica pobjedničke ekipe.

  Učenici Srednje strukovna škole Orašje predstavili su temu „Pravilnik o mjerama poticanja učenika u srednjim školama“, a Srednja škola Pere Zečevića iz Odžaka nastupila je s temom „Izmjene i dopune pravilnika o kućnom redu.

  Pobjednička ekipa sudjelovati će na završnom natjecanju u svibnju u Sarajevu.

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti