Javna rasprava o Nacrtu Zakona o imovini Županije Posavske

Najčitanije

Ministarstvo pravosuđa i uprave Županije Posavske je na temelju Zaključka Skupštine Županije Posavske uputilo nacrt Zakona o imovini Županije Posavske na javnu raspravu.
Javna rasprava će se održati dana 28.06.2022. godine u 12,00 sati u zgradi Skupštine Županije Posavske u Domaljevcu.
Primjedbe, prijedloge i sugestije možete dostaviti Ministarstvu pravosuđa i uprave Županije Posavske na adresu: Aleja mira b.b. 76 290 Odžak, na e-mail adresu: pravosudje@zupanijaposavska.ba ili na telefon/faks: 031/762-704.
Pozivaju se svi zainteresirani da sudjeluju u javnoj raspravi o nacrtu Zakona o imovini Županije Posavske kako bi se na temelju primjedbi, prijedloga i sugestija pridonijelo kvalitetnoj izradi konačnog teksta Zakona, izvijestili su iz Ministarstva pravosuđa i uprave Županije Posavske.

Nacrt zakona možete preuzeti na sljedećoj poveznici:

spot_img
spot_img

Posljednje obavijesti