Više

  Javne rasprave na temu Nacrta Zakona o komunalnom gospodarstvu ŽP

  Najčitanije

  Ministarstvo gospodarstva i prostornog uređenja Županije Posavske organiziralo je u tri posavske općine održavanje Javnih rasprava na temu Nacrta Zakona o komunalnom gospodarstvu Županije Posavske. Javna rasprava u Odžaku je održana 17.01. 2017.g., danas (25.01) u Orašju je održana prezentacija Nacrta Zakona o komunalnom gospodarstvu Županije Posavske i u Domaljevcu je prezentacija zakazana za 09.02 2017.g.

  Dokument je tijekom današnje prezentacije u Orašju predstavila Mirzeta Alić Topolović, pomoćnica ministra u Ministarstvu gospodarstva i prostornog uređenja ŽP. -Nakon što se održi Javna rasprava i u Domaljevcu, Ministarstvo je u dogovoru s Vladom i Skupštinom ŽP ostavilo mogućnost da se do 27.veljače sve primjedbe mogu dostaviti na adresu ministarstva kako bi se razmotrile i eventualno poboljšao tekst predloženog zakona. U odnosu na postojeću legislativu ovaj zakon puno bolje štiti interese korisnika usluga. Promatrajući formiranje cijene komunalnih usluga, koja je ovim zakonom točno precizirana, normirani su neki kriteriji koji su potrebni za formiranje cijene komunalnih usluga u čemu će aktivno sudjelovati i općinska vijeća, istaknula je uz ostalo tijekom prezentacije pomoćnica ministra Alić Topolović

  ZAKON O KOMUNALNOM GOSPODARSTVU ŽUPANIJE POSAVSKE

  spot_img
  spot_img

  Posljednje obavijesti